Oudledenvereniging La Belle Epoque Algemene StudentenVereniging Taste Ius Sanctus Homepage Oudledenvereniging La Belle Epoque Algemene StudentenVereniging Taste Ius Sanctus Homepage
De Homepage van Ius Sanctus
Koning der Nederlanden Willem-Alexander
Leeden van Ius Sanctus, links naar hun homepages en e-mail adressen
Activiteiten van Ius Sanctus: Zeilen, Cantus...
Ook zo benieuwd wie er in de keldercommissie zit? Hier een overzicht van alle commissies
Een archief van alle nieuws items die op deze website hebben gestaan
Het Mores Masterplan in werking, zie hier de succesvolle resultaten
Laat hier een bericht achter en lees de berichten van anderen

Ius Sanctus Nieuws Archief


Foto's van Koninginnedag 2001 online by Joachim on Thursday, 30 Aug 2001
Voorbereidingen " Operatie Texel" afgerond ! by Danny on Thursday, 30 Aug 2001
Ius Sanctus: Kort Nieuws deel 3 by Danny on Thursday, 30 Aug 2001
Ius Sanctus: Kort Nieuws deel 2 by Danny on Wednesday, 29 Aug 2001
Ius Sanctus: Kort Nieuws by Danny on Tuesday, 28 Aug 2001
Ius Sanctusstraatpassage in de maak by Danny on Friday, 24 Aug 2001
Sappé blij met komst Griffier by Danny on Friday, 24 Aug 2001
Startschot Operatie Texel ! by Danny on Thursday, 23 Aug 2001
Beatrix komt naar Enschede ! by Danny on Wednesday, 22 Aug 2001
Commotie op Oude Markt by Danny on Wednesday, 22 Aug 2001
Even geduld AUB. by Danny on Tuesday, 21 Aug 2001
Afschaffing OV redding studentencultuur? by Danny on Monday, 20 Aug 2001
"Killerwespen" in Hardenberg, "OPA" in Enschede by Danny on Thursday, 16 Aug 2001
UT INTRO VAN START: "OPA" WORDT GEPRESENTEERD! by Danny on Tuesday, 14 Aug 2001
Ius elementen in ASV Taste promofilm ! by Danny on Monday, 13 Aug 2001
Nieuwe website gelanceerd! by Joachim on Monday, 13 Aug 2001
Initiatiefnemer project "M" tevreden over zijn "OPA" by Danny on Friday, 10 Aug 2001
Hooghe Raad geeft aandelen project "M" uit. by Danny on Thursday, 09 Aug 2001
Code Red en de Ius Server by Joachim on Thursday, 09 Aug 2001
Geen schorsing schilders Tastetafel. by Danny on Wednesday, 08 Aug 2001
ASV Taste bestuurstafel oranje !!! by Danny on Tuesday, 07 Aug 2001
Project "M": 1600 uur klustijd ! by Danny on Tuesday, 07 Aug 2001
Project "M" in bezit MIS !!! by Danny on Monday, 06 Aug 2001
Project "M": "He, wat moet dat hier !" by Danny on Sunday, 05 Aug 2001

Zoek in het Ius Sanctus Nieuws Archief: