Oudledenvereniging La Belle Epoque Algemene StudentenVereniging Taste Ius Sanctus Homepage Oudledenvereniging La Belle Epoque Algemene StudentenVereniging Taste Ius Sanctus Homepage
De Homepage van Ius Sanctus
Koning der Nederlanden Willem-Alexander
Leeden van Ius Sanctus, links naar hun homepages en e-mail adressen
Activiteiten van Ius Sanctus: Zeilen, Cantus...
Ook zo benieuwd wie er in de keldercommissie zit? Hier een overzicht van alle commissies
Een archief van alle nieuws items die op deze website hebben gestaan
Het Mores Masterplan in werking, zie hier de succesvolle resultaten
Laat hier een bericht achter en lees de berichten van anderen

Ius Sanctus Nieuws Archief


Quebec reporting by Joachim on Saturday, 29 Sep 2001
Webmeester "On the road" by Joachim on Friday, 28 Sep 2001
Verslaggever www.ius.org stopt met berichtgeving by Danny on Wednesday, 26 Sep 2001
Enquête is computervirus by Danny on Wednesday, 26 Sep 2001
www.kolbeek.nl accepteert excuus. www.svenschenkel.nl plaatst foto. by Danny on Tuesday, 25 Sep 2001
Gave club verkiezing leidt tot storing ! MIS populairst ! by Danny on Tuesday, 25 Sep 2001
www.svenschenkel.nl biedt excuus aan www.kolbeek.nl by Danny on Tuesday, 25 Sep 2001
Máxima blijft toch katholiek by Danny on Tuesday, 25 Sep 2001
www.svenschenkel.nl dumpt www.kolbeek.nl by Danny on Monday, 24 Sep 2001
Internetpeiling: Ius Sanctus gaafste club Taste ! by Danny on Saturday, 22 Sep 2001
Code Red voorbij, nu Nimda.A@mm by Joachim on Wednesday, 19 Sep 2001
Borrel MIS: "Wie heeft er trek in Strohrum ?" by Danny on Wednesday, 19 Sep 2001
Programma Prinsjesdag 2001 by Danny on Tuesday, 18 Sep 2001
Hooghe Raad: vanavond borreltijd ! by Danny on Tuesday, 18 Sep 2001
Uitgebreide programma Overijsseltour by Danny on Monday, 17 Sep 2001
Bezoek Kroonprins en Maxima by Danny on Monday, 17 Sep 2001
Webmaster ius.org krijgt hoge onderscheiding by Danny on Monday, 17 Sep 2001
Webmaster ius.org krijgt hoge onderscheiding by Danny on Monday, 17 Sep 2001
Doorbraken tijdens succesvolle Jaarvergadering by Danny on Monday, 17 Sep 2001
Ius bezoek aan Moresnet by Danny on Friday, 14 Sep 2001
Ius in de war? by Danny on Friday, 14 Sep 2001
Verslag van New York's Moreslid by Danny on Thursday, 13 Sep 2001
Koningin gewoon naar Enschede by Danny on Wednesday, 12 Sep 2001
Bezoeken Koninklijk Huis by Danny on Wednesday, 12 Sep 2001
Martin veel sterkte daar in NY ! by Danny on Tuesday, 11 Sep 2001
CNN overbelast... Ius nog niet! by Joachim on Tuesday, 11 Sep 2001
Máxima en prins kort in Overijssel by Danny on Tuesday, 11 Sep 2001
www.moresnet.nl in de lucht ! by Danny on Tuesday, 11 Sep 2001
Lid bij bezoek by Danny on Friday, 07 Sep 2001
Máxima lijkt het populairst by Danny on Friday, 07 Sep 2001
Maxima mogelijk naar Bergkwartier by Danny on Thursday, 06 Sep 2001
Dizkartes stapt uit Aurora by Danny on Thursday, 06 Sep 2001
Programma Jaarvergadering bekend by Danny on Wednesday, 05 Sep 2001
OPA moederziel alleen by Danny on Tuesday, 04 Sep 2001
Nieuwe Leeden Commissie Meer Mores in de Media by Danny on Monday, 03 Sep 2001
Geen uitnodigingen, toch AV ! by Danny on Monday, 03 Sep 2001
Ius Sanctus: Kort Nieuws deel 4 by Danny on Monday, 03 Sep 2001
Lichte paniek bij Cantus Taste by Danny on Sunday, 02 Sep 2001

Zoek in het Ius Sanctus Nieuws Archief: